SEO optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je veľká téma a je ťažké ju zvládnuť. Ako sa niektorým stránkam podarí byť na začiatku rebríčka vyhľadávačov, zatiaľ čo iné sú neviditeľné? S poruchou na stránke na internete neexistujete.

SEO je podrobné hodnotenie, konfigurácia a registrácia vyhľadávačov na webových stránkach s cieľom dosiahnuť vysoké výpisy podľa populárnych, relevantných kľúčových slov v hlavných vyhľadávacích vlastnostiach. Medzi tieto vyhľadávacie vlastnosti patria vyhľadávacie nástroje, adresáre, vyhľadávacie portály a motory s ponukou kľúčových slov. Vyhľadávacie nástroje sú zďaleka najobľúbenejšou metódou vyhľadávania online obsahu.

Veľký prieskum od spoločnosti Alexa ukázal, že mnohí ľudia nevedia, že môžu pristupovať k webovej lokalite priamo cez panel prehliadača, a to vždy automaticky, pomocou vyhľadávacieho poľa domovskej stránky prehliadača. Ak vaše stránky nie sú vo vyhľadávačoch, títo ľudia to jednoducho nenájdu. Súčasný prieskum tiež ukazuje, že v priemere všetko od 60-80% návštevnosti na stránkach pochádza z vyhľadávačov a adresárov (Zdroj: NUA Internet Surveys).

SEO zahŕňa podrobnú analýzu trhu, strategickú optimalizáciu a podanie zamerané na poskytovanie vysoko kvalitných a cielených dopravných tokov. SEO môže dosiahnuť vysokú pozíciu v hlavných vyhľadávacích vlastnostiach, a to nielen pod značkou stránok, ale aj cez výrazne vyhľadávané všeobecné kľúčové slová týkajúce sa produktov a služieb lokality.

Ambiciózne SEO kampane tiež potrebujú podporu na úrovni krajiny. Podporujeme webové komunity okolo vašej značky a využívame sociálne vyhľadávanie. Aktívne podporujeme blogovanie pozitívneho posolstva okolo vašej značky pomocou stránok, ako sú refresher a strossle, ktoré vytvárajú základnú podporu, ktorá zvýši vaše záznamy na nové výšky.

Poskytujeme:
 • Analýzu kľúčových slov
 • Analýzu konkurencie
 • Optimalizáciu na stránke
 • Hĺbkovú optimalizáciu stránok
 • Hodnotné budovanie odkazov
 • Riešenia pre stránky kompatibilné s vyhľadávacím nástrojom
 • Riešenia pre katalógové stránky
 • Prístup s ochranou značky
 • Rýchle, manuálne odosielanie vyhľadávacích nástrojov
 • Optimalizácia pre re-brand
 • Nahlasovanie pozícií

Pre ďalšie informácie o optimalizácii pre vyhľadávače a zvyšovaní rebríčkov vyhľadávačov volajte na číslo 032 / 7787443 alebo nám pošlite e-mail.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR