Vysvetľujúce video

Tvorba a šírenie videa

Vysvetľujúce video
Čo sú vysvetľujúce videá?
Vysvetľujúce video urobí presne to, čo hovorí - vysvetľuje to. Je to trh s vizuálnym marketingom, ktorého cieľom je ukázať zákazníkom, ako váš produkt alebo služba vyriešia jeho problém a ešte vytvárajú viac predajov pre vaše podnikanie.

Vysvetľujúce videá pomocou kombinácie predajných a marketingových techník pomáhajú vzdelávať zákazníkov. Zjednodušujú dokonca zložité koncepty, odstraňujú všetku neistotu z rovnice a zvyšujú pravdepodobnosť nákupu. Použite ich na vylepšenie značky, budovanie dôvery a poskytovanie neoceniteľných informácií.

Ak chcete propagovať svoju firmu s vysvetľujúcim videom a začať zvyšovať návštevnosť stránok, potenciálnych zákazníkov a predaj, kontaktujte nás dnes.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video
Výhody vysvetľujúceho videa:

Použitie vysvetlujúcich videí na zvýšenie povedomia o značke.
Vysvetľujúce video môže byť začlenené do akejkoľvek fázy vášho marketingového plánu. Transformuje potenciálnych zákazníkov do aktívnych predajov, môže sa opätovne používať pre značkový obsah a dáva vášmu podniku výraznú konkurenčnú výhodu.

Pomocou videa môžete zvýšiť predaj na webe, či vstupnej stránke produktu, zvýšiť interakciu na vašich sociálnych médiách a ako trailer na vašom YouTube kanále. Stručne povedané, je to všestranný spôsob riadenia návštevnosti vašich stránok a vytváranie príjmov.

Existuje niekoľko vysvetľujúcich štýlov, vrátane: animovaného vysvetľujúceho videa, tabuľky, hlasovej prezentácie alebo prezentácie a živého natáčania videa. Pomôžeme vám vybrať, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vysvetľujúce video môže byť rozdiel medzi neformálnym záujmom a aktívnou konverziou. Môže tiež znížiť tlak na oddelenie služieb zákazníkom a poskytnúť odpovede na otázky vašich zákazníkov.

Jednoduché zdieľanie a jednoduché pochopenie vysvetľujúceho videoobsahu maximalizuje vašu obchodnú expozíciu a zároveň prináša značné výhody pre SEO. Pomáha vám objasniť a propagovať vaše produkty a služby a súčasne preukázať vaše odborné znalosti cieľovému publiku.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR