Systémy správy obsahu CMS

Tvorba webov - eshopov

Systémy správy obsahu (CMS)
Systém správy obsahu (CMS) umožňuje jednoducho a efektívne pridávať a upravovať obsah vašich webových stránok. Tým sa eliminujú mnohé náklady na údržbu webu.

Toto sa líši od tradičných "statických" webových stránok, ktoré sa spoliehajú na znalosti webového programovania, aby ste mohli vykonať zmeny na vašich webových stránkach. Služba Web Content Management (WWCM) Virtue je navrhnutá tak, aby vám poskytla kontrolu nad veľkými alebo zložitými webovými stránkami. Web obsahový manažment Virtue je vhodný aj pre malé weby.

Znie to jednoducho?
To preto, že WWCM vám dáva možnosť vytvárať a upravovať webové stránky pri zachovaní ich štruktúry, obsahu a brandingu. Naša CMS je vyvinutá tak, aby sprístupnila správu obsahu pre netechnických užívateľov. Poskytuje vám nástroje na správu viacerých prispievateľov a správcov obsahu vo vašej organizácii. Hlavné funkcie systému správy obsahu poskytujú flexibilitu na vytvorenie správnych webových stránok pre vaše potreby. Dodatočné moduly plug-in umožňujú rozvíjať vaše stránky podľa vašich potrieb.

Medzi najdôležitejšie patrí:
Škálovateľnosť - CMS možno rozšíriť
Viacjazyčná podpora - CMS podporuje nezávislé verzie obsahu pre rôzne jazyky, ako aj rôzne jazykové verzie pre back-end
Kontrola prístupu - CMS podporuje obmedzenie prístupu k obsahu niektorým skupinám používateľov
Templating - Šablónový systém podporuje jedinečný grafický dizajn bez programovania
Integrácia - CMS je možné integrovať s inými webovými softvérovými riešeniami
Priateľstvo pre vyhľadávače - CMS plne podporuje odkazy SEF (Search Engine Friendly URLs) a obsah SEF (Search Engine Friendly content), čiže SEO optimalizované URL a SEO obsah.
Jednoducho použiteľná záložná štruktúra - stromová štruktúra kategórií, WYSIWYG editor, navigácie pomocou JavaScriptu


Rozhranie administrátora CMS je založené na prehliadači, čo znamená, že obsah môže prispievať, upravovať a spravovať akýkoľvek oprávnený používateľ kdekoľvek. Tento mechanizmus umožňuje miestnym redaktorom, externým agentúram a externým pracovníkom pracovať v úplnej spolupráci bez ohľadu na ich fyzickú polohu.

Rozličné typy obsahu môžu byť bez problémov spracované, ako sú HTML, Flash, Microsoft® Office Dokumenty, XML, PDF, Quicktime, Windows Media Video, Bespoke aplikácie atď.

Nie je obmedzený počet stránok alebo počet strán, ktoré môžu byť obsiahnuté a spravované v systéme, alebo množstvo kanálov zobrazovania, prostredníctvom ktorých sa môže obsah publikovať.

Ak by ste sa s nami chceli porozprávať o práci, ktorú sme urobili pre našich klientov, zavolajte nám na číslo 032 7787443 alebo nám pošlite e-mail a my Vám radi poradíme.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR