Tovary


VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK.

Obstarávateľ: Virtue s. r. o.;

Názov zákazky: Obstaranie technického vybavenia na výrobu konfekčného oblečenia- vyšívanej a farebne potláčanej modernej konfekcie s prvkami tradičného slovenského odevu;

Stručný opis zákazky: Predmetná zákazka zahŕňa technické vybavenie na výrobu konfekčného oblečenia- vyšívanej a farebne potláčanej modernej konfekcie s prvkami tradičného slovenského odevu. Zákazka sa delí na 3 časti.

Časť č.1 : Profesionálna tlačiareň na potlač textilu

Časť č.2: Vybavenie šijacej dielne, ktoré pozostáva z týchto jednotlivých zariadení: 1 ks vyšívacieho programu, 1 ks vyšívací stoj, 1 ks šijací, vyšívací a quiltovací stroj, 1 ks parný žehliaci systém a 1 ks priemyselná stolička

Časť č.3: Vybavenie fotoštúdia a prípravy návrhov pre šiaciu dielňu, ktoré pozostáva z týchto jednotlivých zariadení: 1 ks svetlá Led lights,  1 ks fokusovateľné štúdiové svetlá, 1 ks Stabilizátor do 3,5 kg, 1 ks smerový kondenzátorový mikrofón, 1 ks DSLR kamera, 1 ks Fotoaparát- objektív, 1 ks PC pre úpravu fotografií, 1 ks monitor k PC na úpravu fotografií, 1 ks laserová tlačiareň.

Lehota na predkladanie ponúk: do 26.02.2021, 10:00 hod.

Technická špecifikácia je súčasťou súťažných podkladov.;

 

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, plné znenie výzvy vrátane všetkých podmienok ako aj súťažné podklady nájdete v dokumentoch na stiahnutie dolu: 

Výzva na predloženie ponuky.pdf

Príloha č. 1.xlsx

Príloha č. 2.xlsx

Kúpna zmluva – Príloha č. 3_Podmienky využitia subdodávateľov.docx

Príloha č.3_Návrh Zmluvy.DOC

Príloha č. 4.xlsx

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR