Online marketing a SEO

STRATÉGIA

Online marketing a SEO
 
STRATEGICKÝ DIGITÁLNY MARKETING, KTORÝ PRINÁŠA ZISKOVÉ ZAPOJENIE

STRATÉGIA

Online marketing a SEO
 
STRATEGICKÝ DIGITÁLNY MARKETING, KTORÝ PRINÁŠA ZISKOVÉ ZAPOJENIE

Nejde o zvyšovanie návštevnosti. Ide o zvýšenie správneho typu návštevnosti.

Virtue spolupracuje so značkami, ktoré vytvárajú a realizujú komplexné marketingové a SEO kampane. Zameriavame sa na tvorbu obsahu, budovanie odkazov, optimalizáciu kľúčových slov, platených médií, SEO on-site a off-site SEO, ako aj PPC kampane na budovanie celkovej značky a zvýšenie počtu konverzií. Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá spolupracuje so značkami na zvyšovaní rastu.

Virtue poskytuje digitálne marketingové služby elektronického obchodu pre našich zákazníkov OpenCard, Magento a VirtueMart. Pred navrhnutím stratégie je dôležité vedieť, čo funguje a čo nie. Digitálny marketing a SEO znamená veľa vecí rôznym ľuďom. Niekedy je ťažké pochopiť, kde je vaša spoločnosť najlepšie uspokojená a kde môžete strácať čas a peniaze. Aplikujeme náš testovaný proces digitálnych marketingových princípov, ktorý vás prevedie smerom k najlepšej stratégii pre digitálny marketing a SEO.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

SLUŽBY ZAHŔŇAJÚ

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)


Link Building


Email marketing


Remarketing


Konkurenčná analýza


Sledovanie funkčnosti


PPC, Google AdWords, Nákupy Google


Blogy a služby spoločnosti Blogger


Platené médiá


Optimalizácia a výskum kľúčových slov


Analytika


Náš digitálny marketing a SEO proces

AKO TO ROBÍME

On-site optimalizácia pre SEO je základ, na ktorom sú vaše webové stránky postavené. Webová stránka, ktorá je optimalizovaná pre vyhľadávanie je prvým krokom k vytváraniu výsledkov organického vyhľadávania a rastu vašej firmy. Náš proces sa začína auditom vašej aktuálnej webovej lokality, kde identifikujeme akékoľvek dôležité problémy a oblasti zlepšenia.

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Poskytujeme komplexnú SEO analýzu, ktorá zahŕňa nasledovné:

1) On-page SEO audit vašich webových stránok

Preskúmame a poskytneme audit desiatich kľúčových faktorov, vrátane: 404 chybových stránok, interného prepojenia, 301 presmerovaní, rýchlosti stránky, meta tituly a popisy, HTML, externé odkazy, obsah, sankcie algoritmov Google a optimalizáciu pre mobilné zariadenia.

2) Analýza kľúčových slov

Nájdenie správnych kľúčových slov na zacielenie je jedným z najdôležitejších krokov v oblasti digitálneho marketingu a SEO. Preskúmame a identifikujeme najlepšie možné kľúčové slová a zoskupenia kľúčových slov, ktoré produkujú najvyššie vyhľadávania vašej značky.

3) Konkurenčná analýza

Využívame softvér na analýzu toho, čo robia vaši konkurenti v digitálnom priestore. Môžeme zacieliť na konkrétne značky a zistiť, či sa angažujú v obsahovom marketingu, odkiaľ dostávajú spätné odkazy a na aké kľúčové slová sú zacielené.

4) Plánovanie obsahu

Optimalizácia obsahu je životne dôležitá pre úspech SEO. Pomôžeme vám vytvoriť úžasný obsah, ktorý nielenže bude cenný pre vašich zákazníkov, ale pomôže tiež zvýšiť viditeľnosť vyhľadávania.

5) Stratégia a výkon

Pripravili sme plán a pracujeme s tímom, aby ho vykonal. Od tvorby obsahu po optimalizáciu vyhľadávania na mieste. Snažíme sa, aby vaše webové stránky sledovali osvedčené postupy pre SEO a nastavili sme základy pre prebiehajúci úspech.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Digitálne marketingové kampane

ČO ROBÍME

Optimalizácia pre vyhľadávače je len prvým krokom k rastu podnikania a zvyšovaniu povedomia o značke. Ak chcete ešte viac zvýšiť viditeľnosť vyhľadávania, ako aj návštevnosť webových stránok, ponúkame množstvo služieb, ktoré sú súčasťou našich digitálnych marketingových kampaní. Nižšie sú len niektoré z našej ponúky.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Link Building

Vysoko kvalitné a autoritatívne spätné odkazy od renomovaných webových stránok.

Správa Google Adwords

Vaše textové reklamy napíšeme, vytvoríme konzistentné vstupné stránky s výskumom kľúčových slov tak aby sme zvýšili návštevnosť.

Email marketing

Virtue vám pomôže vytvoriť si zoznam e-mailov, vytvoriť pútavé informačné bulletiny a naplánovať výmeny e-mailov.

Analytika

Reporting a testovanie A / B je jedným z najdôležitejších aspektov digitálneho marketingu. Poučte sa a upravte.

Digitálny marketing pre elektronický obchod

POMÁHAME ZNAČKÁM RÁSŤ

Vývoj webových stránok elektronického obchodu je jednou z našich hlavných ponúk. Veľa našich online marketingových alebo SEO projektov zahŕňa platformy elektronického obchodu ako napríklad: OpenCard, Woocemmerce, Prestashop a VirtueMart. Radi pracujeme s opens source značkami elektronického obchodu, pretože umožňujú efektívne zvyšovať povedomie o značke a postup v rebríčku vyhľadávania. Digitálny marketing elektronického obchodu však zahŕňa trochu odlišný prístup. Nižšie sú len niektoré aspekty online marketingu elektronického obchodu.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Či už spúšťate webové stránky s obsahom alebo webovú lokalitu elektronického obchodu. Virtue vám môže pomôcť zlepšiť prítomnosť vašej značky a zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok.

 

Digitálne marketingové služby:

  • Optimalizácia detailov produktu
  • Nákupné SEO
  • Alt značky produktu
  • Optimalizácia blogu
  • Najlepšie postupy elektronického obchodu
  • Mobilná optimalizácia
  • SEO pre OpenCard, Woocemmerce, Prestashop a VirtueMart
  • Integrácia služby nákupy Google

Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR