Zážitkový dizajn pre maloobchod

TECHNOLÓGIE

Zážitkový dizajn pre maloobchod
 
PRINÁŠA DIGITÁL DO SKUTOČNÉHO SVETA

TECHNOLÓGIE

Zážitkový dizajn pre maloobchod
 
PRINÁŠA DIGITÁL DO SKUTOČNÉHO SVETA

Úžasné digitálne zážitky pre maloobchodné lokality

Virtue spolupracuje so značkami online ako aj s kamennými predajcami prostredníctvom digitálnych maloobchodných aktivít. Ponúkame zákaznícke dizajnové riešenia na zákazku pre značky, ktoré chcú pre svojich zákazníkov kombinovať skúsenosti v obchode a online. Od digitálnych displejov a POS až po značkovú hudbu a skúsenosti s dotykovým displejom.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Interaktívne skúsenosti zákazníkov

ČO ROBÍME

Spolupracujeme so značkami, aby sme zlepšili zákaznícky dizajn a maloobchodné zážitky. Naše aplikácie v obchode umožňujú značkám poskytovať zákazníkom prispôsobené skúsenosti. Tieto interaktívne nástroje môžu pomôcť predajným zástupcom a pomôcť zákazníkom pri rozhodovaní o nákupe. Synchronizujeme váš internetový obchod, systémy na správu obsahu, informácie o produktoch a marketingové materiály na viacerých platformách.

SPUSTITE SVOJ PROJEKT

Zlepšenie miesta predaja

LEPŠIE NAKUPOVANIE

Návrh dizajnu maloobchodu by mal byť plynulý a bezproblémový na viacerých platformách. Z webovej stránky vašej značky do procesu predaja v obchode a späť. Naše webové stránky vám pomôžu synchronizovať inventár v obchode a poskytnúť históriu zákazníkov a objednávok. Umožnia vašim predajným zástupcom pomôcť zákazníkom na hlbšej úrovni.

SPUSTITE SVOJ PROJEKT

Ako zvýšiť skúsenosti s maloobchodom

Existuje mnoho spôsobov, ako zlepšiť obchodnú a zákaznícku značku vašej značky. Najdôležitejším aspektom je zabezpečiť, aby ste svojim zákazníkom poskytovali hodnotu. Tablety a aplikácie v obchodoch by mali poskytovať informácie o produktoch a zlepšiť celkovú skúsenosť s nakupovaním. Vernostné programy, ktoré sa synchronizujú s vaším POS a internetovou stránkou, by mali pôsobiť ako stimul pre ľudí tak aby sa stali opakovanými zákazníkmi.

Analytika

Súčasťou vytvárania bezproblémovej a pútaej skúsenosti s predajom je vedieť, kto sú vaši zákazníci. Ak sa dozviete o svojich predchádzajúcich nákupoch, či už online alebo offline, môžete zákazníkom pomôcť na hlbšej úrovni.

 

SLUŽBY ZAHŔŇAJÚ

Aktivácia tabletu


Značková hudba


Branding v obchode


Maloobchodné vykreslovanie


Miesto predaja (POS)


Návrh obalov


Vernostné programy


Prečo si vybrať Virtue?

AKO MÔŽEME POMÔCŤ

Vo Virtue sme presvedčení o tom, že spolupracujeme s našimi klientmi na hlbšej úrovni. Vytvárame nielen úžasné webové stránky a elektronické obchody, ale snažíme sa posilniť celú vašu identitu. Naše skúsenosti v digitálnom priestore a partnerstvo s významnými značkami ako sú Ducati, Honda, Vaillant, Protherm, nám umožňujú priniesť nové nápady do tabuľky, a to ako pre on-line, tak pre obchodné skúsenosti.

 

DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR