Dizajn s úžívateľským zážitkom UI

TVORIVOSŤ

Dizajn s užívateľským zážitkom UI
 
INOVATÍVNY WEB DIZAJN, KTORÝ VÁS SPOJÍ S VAŠIM PUBLIKOM

TVORIVOSŤ

Dizajn s užívateľským zážitkom UI
 
INOVATÍVNY WEB DIZAJN, KTORÝ VÁS SPOJÍ S VAŠIM PUBLIKOM

Dizajnový zážitok užívateľa riadený dátami; kľúčový aspekt nášho procesu.

Virtue kombinuje princípy dizajnu UX s inovatívnym vývojom front-end a vytvára riešenie, ktoré nielen vyzerá krásne, ale je tiež intuitívne pre vašich zákazníkov. Navrhujeme pre ľudí a vytvárame riešenia, ktoré robia oveľa viac než len to, že existujú; prinášajú hodnotu. Plánovanie a mapovanie dokonalých používateľských skúseností prostredníctvom konverzií, údajov a osvedčených postupov. Využívame prototypové nástroje, výskum a analytiku na zmapovanie perfektnej zákazníckej cesty. Sme hrdí na naše responzívne webové stránky, ktoré zaujmú vaše publikum a poskytujú úžasné digitálne zážitky.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

SLUŽBY OBSAHUJÚ

Webová stránka a mobilný dizajn


Wireframing a prototypovanie


AB a UX Testovanie


UX Dizajn konzultácie


Informačná architektúra


Výskum používateľov


Dostupnosť webových stránok


Zákaznícka cesta


Skúsenosti používateľov a informačná architektúra

ČO ROBÍME

Virtue je web dizajnérska a konzultačná spoločnosť založená na používateľských skúsenostiach, ktorá sa zameriava na vytváranie responzívnych webových stránok a aplikácií pre začínajúce podniky a veľké značky. Všetky naše webové stránky a aplikácie začínajú drôteným modelom. Naši experti v oblasti používateľských skúseností vytvárajú návrh intuitívnych a použiteľných produktov. Štruktúra drôteného nodelu a plánovanie je základom úspešnej webovej stránky.

NAŠE SLUŽBY

Recept na úspešnú webovú stránku

ČO ROBÍME

Vaša webová stránka musí mať intuitívnu navigáciu a bezproblémový zážitok používateľov, aby sa zvýšila konverzia a aby zákazníci boli spokojní. Od začiatku vytvárame návrhy webových stránok a používame drôtené modely pre nastavenie podkladov a celú skúsenosť používateľov. Najprv začneme vytváraním zákazníckych a dizajnových persón / osobností, po ktorých nasleduje úplné pochopenie značky a cieľov. Odtiaľ vymedzíme bezproblémovú skúsenosť používateľov pre vaše  webové stránky alebo aplikáciu, pričom váš zákazník je na prvom mieste.

VÁŠ PROJEKT

Náš proces založený na skúsenostiach používateľov zahŕňa:

1) Definovanie vašich zákazníkov

Analyzujeme údaje a skúmame vašu zákaznícku základňu. To nám umožňuje prijímať informovanejšie rozhodnutia počas počiatočných fáz plánovania.

2) Wireframes a súbory Sitemap

Skupina pre používateľské skúseností začína s plánmi, ktoré načrtávajú celú štruktúru webovej Stránky pred spustením fázy návrhu.

3) Skúsenosti používateľa - návrh

Po mapovaní drôtených modelov a navigácie na lokalite sa zameriavame na vytvorenie perfektných vzorov pixelov. Tieto návrhy sú potom načítané do našej test hosting domény, ktorá vám umožní pozrieť si webové stránky ako používateľ. Navrhujeme celú skúsenosť, vrátane všetkých interakcií stránok pre počítače a tablety.

Skúsenosti používateľov Audit

ZAČÍNAME

Mnoho značiek, s ktorými pracujeme, má existujúce webové stránky a snaží sa zlepšiť ich používateľský zážitok bez toho, aby museli kompletne prepracovať celý web. Ponúkame používateľom dizajnérsko-poradenské služby, ktoré zahŕňajú kompletný audit vašej aktuálnej webovej stránky alebo aplikácie. Poskytneme komplexné informácie o tom, čo môže byť prekážkou pre používateľov, zameriame sa na optimalizáciu konverzií a dodržiavanie osvedčených postupov. Toto nám poskytne akčný dokument, ktorý môžeme vykonať.

SPUSTITE VÁŠ PROJEKT

Prípadová štúdia

P.S. CORPORATION

Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR