Tlač a grafický dizajn

TVORIVOSŤ

Tlač a grafický dizajn
 
SÚDRŽNÝ BRANDING OFFLINE

TVORIVOSŤ

Tlač a grafický dizajn
 
SÚDRŽNÝ BRANDING OFFLINE

Konzistentná značka je prvoradá.

Pri pokuse o budovanie identity online značky v režime offline musí byť úsilie v oblasti marketingu a dizajnu v súlade s vašou digitálnou stratégiou. Vo Virtue poskytujeme riešenia grafického a tlačového dizajnu pre zvýšenie viditeľnosti značky v reálnom svete. Pomáhame vašej značke zostať konzistentnou od odovzdania vašich vizitiek a vašich brožúr až po online prostredie.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Návrh vizitky

DIZAJNÉRI TLAČE VIRTUE

Virtue je digitálna agentúra, ale chápeme, že značky majú dizajnové potreby mimo digitálneho priestoru. Jednou z vašich prvých interakcií so zákazníkmi je často vaša vizitka. Navrhujeme vizitky, ktoré sú značkové a vysoko kvalitné. Aby sme vytvorili úžasný dizajn vizitky budeme spolupracovať s našimi tlačiarňami alebo s jedným z našich predajcov.

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Pitch prezentácie

NEUVERITEĽNÉ PREZENTÁCIE

Máte novú ponuku alebo prezentáciu? Môžeme vám pomôcť získať nový obchod tým, že vytvoríme krásne a informatívne "pitch" prezentácie (PowerPoint, Keynote). Zoradíme vaše podnikateľské ciele, aby ste presne pochopili, čo prezentujete, a pomôžte premeniť všetky tieto údaje na úžasnú prezentáciu.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Návrh obalov

VŽDY NA ZNAČKU

Chápeme, že by ste mali kontrolovať svoju značku online aj offline. Spolupracujeme so značkami tak aby sme vytvorili návrhy obalov, ktoré odovzdávajú hodnotu vašej značky vašim zákazníkom.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Prečo si vybrať Virtue?

AKO MÔŽEME POMÔCŤ

Ponúkame širokú škálu grafických služieb. Z brožúr a výsekov cez dizajn obalov. Náš tím tvorcov pre tlač spolupracuje s tímom pre online tak aby vytvoril ohromujúce výsledky. Virtue má dlhoročné skúsenosti s grafickým dizajnom, ako aj odborné znalosti v aplikácii Adobe Creative Suite a mnohých ďalších aplikáciách grafického dizajnu. Budeme pracovať priamo s tlačiarňami, aby sme dosiahli úžasné výsledky, ktoré sú potrebné pre vašu značku.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

SLUŽBY ZAHŔŇAJÚ

Grafický dizajn


Návrh tlače


Vizitky


Bannery


Brožúry


Návrh obalov


Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR