Tvorba webových stránok

TVORIVOSŤ

Tvorba webových stránok
 
KRÁSNE VYTVORENÉ RIEŠENIA WEBOVÝCH STRÁNOK NAPRIEČ TECHNOLÓGIOU

TVORIVOSŤ

Tvorba webových stránok
 
KRÁSNE VYTVORENÉ RIEŠENIA WEBOVÝCH STRÁNOK NAPRIEČ TECHNOLÓGIOU

Responzívne webové stránky, ktoré definujú online prítomnosť vašej značky.

Design webových stránok je a bude vždy jednou z hlavných ponúk digitálnej agenúry Virtue. Narodili sme sa z túžby vytvárať zmysluplné a intuitívne webové stránky pre ľudí a značky. Technológia a dizajn webových stránok sa vo Virtue prispôsobuje neustále sa meniacej digitálnej krajine. Vytvárame užívateľsky prívetivé webové stránky, ktoré podporujú rast podnikania a vyzerajú nádherne na akomkoľvek zariadení, ktoré vás spájajú s vašim publikom. Virtue je digitálna agentúra pre dizajn webových stránok a v súčasnosti slúži klientom na Slovensku a v EÚ.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Skúsenosti používateľov a informačná architektúra

ČO ROBÍME

Používame centralizovaný prístup k dizajnu webových stránok, ktorý nám umožňuje vytvárať strategické a výkonné nástroje pre budovanie vašej značky. Naše webové stránky sú zamerané na zvýšenie povedomia o značke, zvýšenie počtu konverzií a dosiahnutie merateľných výsledkov. Nielenže vytvárame úžasné responzívne webové stránky, ale tiež podporujeme hlavné systémy pre správu obsahu, ako napríklad:
WordPress, Joomla, Prestashop, OpenCard a VirtueMart. To umožňuje vám a vášmu tímu publikovať obsah a rozprávať o príbehu značky bez prerušenia.

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Naše projekty dizajnu webových stránok zahŕňajú:

1) Plánovanie a objavovanie

Zoznámime sa s vašou značkou a zosúladíme vaše ciele.

2) Wireframes a súbory sitemap

Modul a základ na ktorom je vaša webová stránka postavená.

3) Návrh UX / UI

Pixelovo dokonalé a kvalitné farebné návrhy.

4) Konzultácie

Poskytovanie informácií o osvedčených postupoch a štandardoch dizajnu webových stránok a skúsenostiach s používateľmi.

5) Vývoj webových stránok

Preneste vaše webové stránky do života s najmodernejšou technológiou.

Čo robí dizajn webových stránok skvelým?

AKO TO ROBÍME

Vaša webová stránka predstavuje vašu značku v digitálnom priestore a je často prvou interakciou s vašimi zákazníkmi. Je dôležité urobiť skvelý prvý dojem. Úžasný dizajn webových stránok by mal byť nielen krásny, ale mal by tiež povedať príbeh o vašej značke, pracovať na všetkých zariadeniach, angažovať sa so svojimi zákazníkmi a pôsobiť ako cenný zdroj. Ako spoločnosť pre dizajn webových stránok, má Virtue dlhoročné skúsenosti s prácou na tvorivom, intuitívnom a úžasnom dizajne webových stránok pre veľké značky a začínajúcich výrobcov.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Webová stránka vašej značky by mala obsahovať nasledovné. Ak tomu tak nie je, poďme diskutovať o niektorých spôsoboch, ako môžeme pomôcť .

Reaguje na počítače, tablety a mobilné zariadenia

Využívame prístup založený na mobilnom telefóne, takže vaše webové stránky sú optimalizované pre všetky zariadenia. Od monitora po smartfóny. Je nevyhnutné, aby vaše webové stránky fungovali na každom zariadení, ktoré vás spája s vaším publikom.

Bezproblémový dizajn so skúsenosťami používateľov

Skúsenosti používateľa vašej webovej lokality by mali byť čo najúspornejšie. Aplikujeme naše Vedomosti o UX na všetky naše projekty, rovnako ako otestujeme naše návrhy pomocou QA a UX testerov.

Zapojenie obsahu

Obsah je to, čo používateľom vaše webové stránky prinášajú. Vytváranie zaujímavého a cenného obsahu bude vašeho používateľa viesť a vracať ho späť. Aby ste mohli rozprávať príbeh vašej značky vytvárame distribučné platformy.

Ľahko udržiavateľný systém správy obsahu

Všetky naše návrhy webových stránok sú postavené na CMS, čo vám a vášmu tímu umožňuje účinne zverejňovať obsah a spolupracovať s vaším publikom bez programátorských zručností.

SEO Friendly

SEO a digitálny marketing berieme veľmi vážne. Všetky naše webové stránky sú kódované tak, aby boli SEO priateľské k zlepšovaniu výsledkov organického vyhľadávania.

Landing page a Lead Generation

Poskytnite svojim zákazníkom cenné informácie a vytvárajte zoznam e-mailov. Stránky s leads výsledkami pomáhajú zvyšovať počet konverzií a zvyšovať rast podniku.

Zachytiť e-mailom

Zachyťte e-mailové adresy používateľa a začnite sa zameriavať na e-mailový marketing. Vaše webové stránky sú skvelým miestom na zhromažďovanie e-mailových adries zákazníkov, ktorí už majú záujem o váš produkt alebo službu.

Presvedčivé výzvy na akciu

Vaša webová stránka musí fungovať ako konverzný nástroj pre vašu spoločnosť. Uľahčite používateľom interakciu s vašimi webovými stránkami a obsahom.

Integrácia sociálnych médií

Internetová stránka by mala byť prepojená so všetkými vašimi sociálnymi kanálmi, rovnako ako poskytovať používateľom jednoduchý spôsob zdieľania a distribúcie vášho obsahu.

Možnosti blogu

Blogy sú pre SEO povinné. Povedzte svoj príbeh značky a hladko publikujte obsah tak aby ste sa spojili so svojim publikom.

Prípadová štúdia

P.S.CORPORATION

SLUŽBY ZAHŔŇAJÚ

Responzívny dizajn


UX / UI dizajn


Návrh webových stránok pre mobilné zariadenia


Návrh elektronického obchodu


WordPress dizajn


Joomla dizajn


Riadenie kreatívy


Dizajn webov


Ako môže pomôcť Virtue?

NAŠE SLUŽBY TVORBY WEB STRÁNOK.

Ako popredná agentúra, Virtue spolupracuje s malými firmami a veľkými značkami. Pomohli sme mnohým spoločnostiam prepracovať svoje webové stránky a zvýšiť počet konverzií, čo im umožnilo riadiť rast podnikania. Radi by sme sa dozvedeli viac o projekte vášho dizajnu webových stránok. Kontaktujte nás pre naplánovanie konzultácie.

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR