Loading...

Digitálna starostlivosť, ktorú žiadate.

Tvorba webov a e-shopov

tvorba webov a eshopov

Všetky webové stránky a e-shopy, ktoré dnes vytvárame sú vyvinuté pomocou "frameworks" na správu obsahu, ktoré umožňujú našim klientom získať skutočné vlastníctvo s flexibilitou vytvárať, rozvíjať, spravovať a propagovať obsah. Získajte skutočný výkon.

 

 Čítaj viac

PPC reklama Google

ppc reklama google

Úspešná reklamná kampaň s platbou za kliknutie môže viesť k návštevnosti vašich webových stránok, šíriť informácie alebo predávať. Ak to znie ako vaše ciele, prečo sa nesnažíte dosiahnuť cieľový trh pomocou online marketingu Virtue?

 

 Čítaj viac

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

seo optimalizacia

Témy a kľúčové slová ovplyvňujú obsah, stratégiu šírenia informácií a kampane zamerané na interakciu používateľov. Výber a stanovenie priorít je potrebné vykonať najprv v procese seo optimalizácie. Využite naše skúsenosti so SEO optimalizáciou pre vyhľadávače a posuňte vašu stránku vyššie.

 

 Čítaj viac

Reklama na Facebooku

reklama na facebooku

Reklama na sociálnych sieťach je veľmi populárna a rastie, ale mnohé firmy ju stále nepoužívajú správne. Dávame vám príležitosť získať konkurenčnú výhodu, tak aby ste získali obchod, ktorý by ste inak mohli stratiť.

 

 Čítaj viac

Reklama na YouTube

reklama na youtube

Pomôžeme vám umiestniť vaše videoreklamy cieľovému publiku, tak aby ste zvýšili povedomie a návratnosť investícií. Naše skúsenosti nám ukázali, že YouTube môže priniesť obrovské objemy názorov, silné percentá prekliknutia a viesť k dosiahnutiu mnohých cieľov.

 

 Čítaj viac

Analýza návštevnosti stránok

analyza navstevnosti stranok

Umožňuje merať efektivitu rôznych kanálov a interakciu medzi nimi. Kombinujeme údaje webovej analýzy s údajmi o správaní a identifikácii bodov prerušenia cesty návštevníkov.

 

 Čítaj viac

Analýza Google reklamy

analyza google reklamy

Kombináciou technológii a kreativity meriame a spájame inteligentné kampane v službách Google, Facebook a Twitter pre podniky, ktoré chcú rásť, tak ako ten váš. Ukážeme vám, ako by sme ich vedeli zlepšiť.

 

 Čítaj viac

E-mail marketing

email marketing

Od strategických konzultácií, návrhov osvedčených postupov až po testovanie, analýzu A / B a rozsev, poskytujeme podnikom komplexné služby e-mailového marketingu, ktoré prinesú správu a výsledky. Nie je to nevyžiadaná pošta. Koncepcia kampane, návrh kreatívnych e- mailov, správa e-mailových správ, správa odpovedania e-mailom. Skúste sa presadiť pomocou newslettrov od Virtue.

 

 Čítaj viac

 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.