Loading...

Digitálna starostlivosť, ktorú žiadate.

Video produkcia

video produkcia

Vytvárame šialene brilantné videá, ktoré našim klientom prinášajú výsledky. Nezaujímame sa o zapojenie alebo návratnosť investícií. Sme nimi posadnutí. Dostanete skutočné výsledky, ktoré vás prinútia zamyslieť sa, prečo ste to takto neurobili už dávno.

 

 Čítaj viac

Branding

branding

Veríme, že správne otázky robia značky silnejše. Sme zvedaví ... radi sa s vami stretávame. Naša zvedavosť prináša značkám stratégiu, kreativitu a online prevahu - vytvárame značky a dávame im interaktívne vyjadrenie. Aj vaša značka môže pomocou lepšieho postavenia predávať viac.

 

 Čítaj viac

E-mail marketing

email marketing

Od strategických konzultácií, návrhov osvedčených postupov až po testovanie, analýzu A / B a rozsev, poskytujeme podnikom komplexné služby e-mailového marketingu, ktoré prinesú správu a výsledky. Nie je to nevyžiadaná pošta. Koncepcia kampane, návrh kreatívnych e- mailov, správa e-mailových správ, správa odpovedania e-mailom. Skúste sa presadiť pomocou newslettrov od Virtue.

 

 Čítaj viac

Analýza návštevnosti stránok

analyza navstevnosti stranok

Umožňuje merať efektivitu rôznych kanálov a interakciu medzi nimi. Kombinujeme údaje webovej analýzy s údajmi o správaní a identifikácii bodov prerušenia cesty návštevníkov.

 

 Čítaj viac

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

seo optimalizacia

Témy a kľúčové slová ovplyvňujú obsah, stratégiu šírenia informácií a kampane zamerané na interakciu používateľov. Výber a stanovenie priorít je potrebné vykonať najprv v procese seo optimalizácie. Využite naše skúsenosti so SEO optimalizáciou pre vyhľadávače a posuňte vašu stránku vyššie.

 

 Čítaj viac

Reklama na YouTube

reklama na youtube

Pomôžeme vám umiestniť vaše videoreklamy cieľovému publiku, tak aby ste zvýšili povedomie a návratnosť investícií. Naše skúsenosti nám ukázali, že YouTube môže priniesť obrovské objemy názorov, silné percentá prekliknutia a viesť k dosiahnutiu mnohých cieľov.

 

 Čítaj viac

Reklama na Instagrame

reklama na instagrame

Instagram je výnimočný v porovnaní s inými sociálnymi sieťami v tom, že ide o platformu spoločného zdieľania obrázkov, na rozdiel od konvenčného textu.V prípade, že váš produkt alebo služba porebuje vysokú vizualizáciu, je čas nastúpiť na palubu sociálnej siete Instagram.

 

 Čítaj viac

Reklama na Facebooku

reklama na facebooku

Reklama na sociálnych sieťach je veľmi populárna a rastie, ale mnohé firmy ju stále nepoužívajú správne. Dávame vám príležitosť získať konkurenčnú výhodu, tak aby ste získali obchod, ktorý by ste inak mohli stratiť.

 

 Čítaj viac

 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.