Loading...

Ako na PPC (platba za kliknutie)


Vyhľadávač Pay Per Click (PPC) je v podstate reklama vo vyhľadávačoch. Namiesto toho, aby ste platili za zobrazenia stránky (ktoré sa používajú pri tradičnej online inzercii, napr. počet ľudí, ktorí zobrazujú inzerát), zaplatíte sumu peňazí zakaždým, keď niekto "klikne" na vašu reklamu, a preto platí termín "Pay Per Click "(PPC).


Vaše reklamy sa zobrazia v sponzorovaných záznamoch spoločnosti Google. Reklamy PPC sú textové inzeráty vo vyhľadávacích nástrojoch, ktoré sú často označované ako sponzorované odkazy. Väčšina vyhľadávačov s platbou za kliknutie pracuje na systéme ponúkania dražieb s nasledujúcimi zásadami.


Najprv musíte vybrať kľúčové slová / frázy, ktoré chcete používať (tj frázy vyhľadávania, ktoré používajú ľudia hľadajúci vaše produkty / služby). Môžete ponúknuť, koľko ste pripravení zaplatiť zakaždým, keď niekto klikne na vašu reklamu. Môžete ponúknuť viac ako jednu frázu vyhľadávania - napríklad ak predávate ručne vyrobené šachové súpravy, môžete ponúknuť frázy ako "šachová súprava", "kúpiť šachovú súpravu" a "ručne vyrábané šachové súpravy".


Čím viac ponúknete pre hľadanú frázu, tým vyššie je poradie vo výsledkoch vašej reklamy. Čím je váš výsledok vyšší, tým pravdepodobnejší sú ľudia, ktorí kliknú na váš odkaz. Používatelia vyhľadávacích nástrojov chcú nájsť to, čo hľadajú - a ak im vyhľadávač nepomôže s týmto cieľom, začnú hľadať niekde inde. Preto motory PPC majú pravidlá pre inzerentov, napr. môžete ponúknuť peniaze iba za frázy, ktoré súvisia ("sú relevantné") s obsahom vašich stránok.

 

 


Pri vývoji a meraní úspechu kampane PPC by sa mali brať do úvahy aj ďalšie faktory, ako sú miery konverzie. Je zrejmé, že reklama by mohla byť efektívna pri vytváraní prekliknutí, ale nedosiahla výsledok vyžadovaný na webových stránkach (napr. vytváranie potenciálnych zákazníkov alebo nákup produktov online).


Ak chcete získať ďalšie informácie o službe Pay Per Click PPC a webovej reklame, volajte na číslo 032 7787443 alebo nám pošlite e-mail.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.