Loading...

Návrh webových stránok


Vo Virtue navrhujeme a budeme vytvárať webové stránky na ktoré budete hrdí keď ich ukážete svojim zákazníkom. Z našej rozsiahlej skúsenosti s dizajnom webových stránok vieme, že niekedy je zážitok pre návštevníka všetkým a niekedy sú kľúčom robustné, dôveryhodné webové procesy. A niekedy je to oboje.


Bez ohľadu na to, čo vaše podnikanie vyžaduje - od najnovších webových prezentácií k hladkému šifrovanému prenosu dát - budeme vytvárať to, čo potrebujete, aby ste mohli relaxovať a nechať vaše webové stránky pracovať pre vás.

Náš prístup založený na značke - Pri vývoji zasielania správ a vizuálov pre všetky naše webové stránky sa pozrieme na dva hlavné motívy, ktoré sa nachádzajú v každej téme pri budovaní značky - funkčnej a emocionálnej. Nie je to len to, čo robíte, ale aj to, ako to robíte. Vopred veríme, že emocionálny rozmer vášho príbehu bude hrať kľúčovú úlohu. Vyvíjajúci sa príbeh projektu prinesie zapojenie používateľov a opakované návštevy.

Budovanie konverzácie - fóra, pripomienky a aktivity v sociálnych médiách musia byť koordinované prostredníctvom premyslenej komunikačnej stratégie. Chceme, aby sa celé publikum zúčastnilo a aby sa pridalo k dobrodružstvu.

Angažovanosť - zvážte najdôležitejšie odkazy- čo robí príbeh projektu skutočne rozlíšiteľný, relevantný a vítaný. Tieto správy a jej zodpovedajúce vizuály by mali byť prezentované a zamerané na fascinujúce, aktuálne tlačidlá komunikujúce s vaším publikom.

Jednoduchosť a zrozumiteľnosť - Všetky funkcie musia byť jednoduché, jasné a ľahko použiteľné. Celková navigácia musí zabezpečiť jednoduchú / logickú cestu pre užívateľa. Skúsenosť používateľov musí byť optimalizovaná pre všetky cieľové skupiny.

Obsah - Pokiaľ je to možné a rozpočet povoľuje, budeme maximálne využívať cenné médiá (video a audio), aby sme projekt uviedli do života. Celý obsah (copy texty a vizuál) musí odrážať kvalitu a integritu, ktorá zvyšuje celkovú reputáciu a prestíž projektu.

Vzhľad a pocit - vzhľad bude svieži a súčasný, zodpovedný a vysoko profesionálny. Návrh webových stránok sa bude opierať skôr o "zapojenie a učenie", než o prezentáciu "firemnú a produktovú".

Ak by ste sa s nami chceli porozprávať o niektorom z dizajnov webových stránok, ktoré sme urobili pre našich klientov, zavolajte nám na číslo 032 7787443 alebo nám pošlite e-mail a my Vám radi poradíme.

 

 


uxNaša starostlivosť

Naštudovanie si vašej témy, podnikania a trendov v nej

Návrh architektonického modelu vašej stránky

Návrh dizajnu webu, eshopu

Programovanie

Kontrola webu, eshopu

Zapracovanie pripomienok

Copywriting

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
++421 32 77 87 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.