Loading...

Animované videá

 

Animácia a pohybová grafika vám dávajú príležitosť nechať vašu tvorivosť hovoriť. Skôr ako sa spoliehať na hercov alebo živé zábery, animácia zahŕňa použitie vlastnej grafiky a efektov, aby sa posolstvo odovzdalo efektívne.

Animované video môže byť jednoduché ako tabuľka, načrtávajúca kľúčové vlastnosti produktu alebo môže byť zložitá ako napríklad pohyblivá grafika, ktorá jasne vysvetľuje aký prospech pre používateľa by produkt alebo služba mohli mať. Animované videá môžu obsahovať iba animáciu alebo môžu byť použité v spojení s videozáznamom a obsahom v podobe hovoreného slova, hudby, zvučiek atp.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody animovaného videa:
Špecializované animácie a pohybová grafika

Náš tím tvoria odborníci na animáciu. Tu je len niekoľko našich špecializácií:

  • 2D a 3D animácia (animácia loga)
  • Zastaviť pohyb
  • Prispôsobené vizuálne efekty
  • Animácia tabuliek
  • Infografické videá
  • Animované vysvetľujúce videá
  • Poskytujeme komplexné služby; od počiatočných konceptov a scenár až po postprodukciu a úpravu. Dokonca vám môžeme pomôcť propagovať vaše video. Ako digitálna agentúra s podporou online marketingu sme uznávaným partnerom pre výrobu a online propagáciu animovaných videí.
Používanie animovaného videa na vylepšenie značky

Ak sa snažíte vyjadrovať svoje nápady prostredníctvom slov samotných, práve tu môže animácia a pohybová grafika skutočne pomôcť. Dokonca aj chúlostivé nápady môžu byť prenášané prostredníctvom animácie a je ľahké vysvetliť výhody produktu alebo služby, zatiaľ čo to súvisí priamo s klientom. Bez obmedzenia môžete správu dostať všetkým bez ohľadu na vek, národnosť alebo pozadie.

Animácia je vhodná pre vzdelávacie alebo vysvetľujúce videá, pretože väčšina spotrebiteľov je vizuálnym študentom a dobre reaguje na ľahko dostupný videoobsah.

Vaše animované video - začíname

Animované videá sú vynikajúcim spôsobom, ako osviežiť aj najsuchšie finančné štatistiky alebo posilniť povedomie o značke. Môžu posilniť vašu prítomnosť na internete, vaše publikum zapáliť pre vaše podnikanie a pomôcť zvýšiť generovanie „leadov“. Okrem toho ponúkajú všestrannosť, ktorú potrebujete na prispôsobenie správy priamo svojmu publiku. Ak ste pripravení začať s animáciou, spojte sa s nami dnes.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.