Loading...

Filmovanie udalostí (Event video produkcia)

 

Zachyťte najlepší moment s event video produkciou.
Naše filmy so živými udalosťami zvýraznia najlepšie momenty vašej akcie, od hlavných prezentácií a nových produktov až po veľké festivaly a ceremoniály udeľovania cien. Využívame sofistikovanú úpravu videa, aby ste priamo zapojili vaše cieľové publikum.

Vhodné pre indoorové alebo outdoorové podujatia, veľké alebo malé, produkcia videa naživo vytvára ruch okolo vašeho podnikania a informuje o najdôležitejších udalostiach. Investori a zákazníci získajú prehľad a zákazníci vás identifikujú ako proaktívnu spoločnosť s perspektívou myslenia. Opýtajte sa nás na videozáznamy v zákulisí, rozhovory, videá vo videách a videá s výpovednou lektúrou, aby ste ďalej rozšírili svoju značku.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody videa s udalosťami:
Video propagácia udalostí, školení a mnoho ďalších ...

Zmeniť vaše firemné udalosti filmovaním videa s cieľom maximalizovať váš marketingový potenciál. Extrahujte a prispôsobte obsah upútavky veľkosti akcie tak, aby ste vytvorili zvuk o vašej značke a hlboko zapojili vaše publikum. Použite ho ako propagačné video na mieru, ktoré sprevádza spustenie produktu, alebo ako firemné video s cieľom vyjadriť kľúčové názory a ciele vašej spoločnosti. Vzdelávacím videom sa noví zamestnanci cítia motivovaní a pochopia váš obchodný étos.

Pokrytie vašich udalostí môžeme natáčať kdekoľvek na území Slovenska a Európy, a to denne aj v noci. Profesionálne vybavenie zabezpečuje vysoko kvalitný zvuk a vizuálne zobrazenie vo vysokom rozlíšení. Zozbierané videozáznamy sú vylepšené pomocou rôznych postprodukčných techník. Video grafika a animácia posilňujú kľúčové správy a hovoriace tváre pridávajú jasnosť a súdržnosť.

Ako filmovanie udalostí pomáha vašej firme?

Obsah videa s dynamickou udalosťou sa môže použiť vo všetkých fázach vašej marketingovej kampane. Urobte si seminár, prezentáciu alebo oslavu tak, aby ste dosiahli vynikajúcu návratnosť investícií tým, že oslovíte rozšírené cieľové publikum, ktoré reprezentuje váš firemný étos a zvyšuje návštevnosť webových stránok.

Natáčanie živých udalostí môže byť nepredvídateľné. Náš špecializovaný tím (režisér, kameraman, zvukár, osvetľovač) je plne vybavený a flexibilný, aby vyhovoval neočakávanému problému na lokácii tak aby vám poskytol kvalitné video.

Zachyťte svoju udalosť v reálnom čase a vytvorte vaše publikum pomocou profesionálneho filmu. Spojte sa dnes.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.