Loading...

Video záznamy – hodnotiace videá

 

Čo sú to video záznamy – hodnotiace videá?

Video rozhovory sú výkonnou formou odporúčania ústnym podaním, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vašu marketingovú kampaň. Zjednodušene povedané, obsahujú pozitívnu spätnú väzbu od existujúcich zákazníkov a prezentujú pripomienky vašim potenciálnym kupujúcim.

Nepoužívaný, ale výkonný marketingový nástroj, osvedčenia zákazníkov potvrdzuje kvalitu, výkonnosť a spoľahlivosť vašich produktov i služieb - spôsobom, ktorý je úprimný, uveriteľný a navrhnutý tak, aby inšpiroval dôveru.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody hodnotiaceho videa:
Získajte dôveru s video záznamom

Používaním originálnych odporúčaní klientov ako video obsahu pre vašu marketingovú kampaň overíte kvalitu a spoľahlivosť vašich produktov a služieb. Pozitívne recenzie sú jedným z najefektívnejších spôsobov vytvárania potenciálnych zákazníkov a výrazne zvyšujú počet konverzií, keď sú umiestnené na vašom webe, či vstupnej stránke.

Vaše video svedectvo môže byť opätovne nasmerované na nákupnú cestu zákazníka. Použite ho na vytvorenie počiatočného povedomia o produkte, na podporu záujmu alebo na ukončenie predaja.

Do tradičného videa hovoriacej tváre, môžete zahrnúť demo produktov alebo animácie, transformovať video svedectvo do silného propagačného odkazu. Zostavte svoje jedinečné predajné ponuky spolu s vašimi posudkami, aby ste získali výraznú konkurenčnú výhodu.

Kľúčové prínosy hodnotiacich videí pre vašu firmu

Vaše video svedectvo pomôže vytvoriť dôveru vo vaše produkty a služby. Zvyšuje lojalitu značiek a predstavuje vašu spoločnosť ako spoľahlivú a vysoko kvalitnú firmu.

79% zákazníkov online verí, že on-line odporúčania sú rovnako spoľahlivé ako odporúčania od priateľov a rodiny. Odstráňte pochybnosti zákazníkov, zvyšujte dôveryhodnosť a vytvárajte viac predajov – s pomocou zákazníkov, ktorí už milujú to, čo robíte.

Ak chcete začať prezentovať odporúčania svojmu cieľovému publiku, kontaktujte nás dnes.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.