Loading...

Hovoriaca tvár

 

Čo je hovoriaca tvár (protagonista) a nasvietené prostredie scény?
Videoklip hovoriacej tváre je efektívny spôsob, ako prezentovať informácie a zapojiť vašeho diváka pomocou relatívne priateľského hovorcu alebo video protagonistu. Existujú dva typy: Rozhovor alebo samostatný protagonista s nasvieteným prostredím (interiér-exteriér).

Videorozhovory môžu byť v teréne alebo vo filmovom štúdiu a použitie "skutočných" ľudí dáva autentickosť vašim obchodným konceptom a produktom. Použitie webového prezentátora a vopred pripravených skriptov pridáva spoľahlivosť, vnáša dôveru divákovi a povzbudzuje ich k nákupu.

Stručne povedané, je to ľahko zrozumiteľný formát videa, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché odosielanie informácií a zároveň zvyšuje hodnotu vašej značky.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody videa s hovoriacou tvárou:
Používanie hovoriacich tvárí na prezentáciu vašej spoločnosti

Videoprodukcia okamžite vytvára osobné spojenie. Zákazníci sa zapájajú do vášho webového videa, čo výrazne zvyšuje hodnotu vašej značky.

Je to skvelý formát, ktorý môžete použiť pri prezentácii najlepších odporúčaní klienta alebo pri pridávaní autenticity do firemných videí. Hovoriace tváre tiež pridávajú osobný dotyk do vysvetľujúcich videí. Vskutku, odporúčania zákazníkov majú najvyššiu mieru efektívnosti pre všetky typy marketingu s obsahom s hodnotením 89% (WebDAM).

Môžete si vybrať z množstva doplnkov, vrátane ďalších záznamov, interaktívnych formulárov kontaktov alebo infografík - ktoré všetky pomáhajú posilniť vaše kľúčové posolstvo.

Výhody videa s hovoriacou tvárou

Poskytnutie vašej priateľskej tváre je šikovný krok. Buduje konkurenčnú výhodu a dôveru vo vaše podnikanie. Zabezpečuje tiež, že budete spoločnosťou, ktorá príde na myseľ, keď vaši zákazníci robia rozhodnutia o kúpe. Ľudia nakupujú od ľudí a pridávajú osobný kontakt zvyšujú dôveru, nehovoriac o predaji. Ak chcete začať s výkonným videom pre váš príhovor, kontaktujte nás dnes.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.