Loading...

Produktové videá (demo)

 

Demo video produktu prináša a ukazuje váš produkt všemu cieľovému publiku - budovanie oboznámenia, uľahčenie generovania leads a povedomia o značke.

Zatiaľ čo vysvetľujúce videá vzdelávajú vaše cieľové publikum tým, že opisujú kľúčové koncepty, produktové demo videá zobrazujú produkt a zdôrazňujú kľúčové funkcie, ktoré vyriešia problém zákazníkov.

Fyzické predvádzanie vášho produktu a jeho používanie vašimi zákazníkmi skôr ako urobia rozhodnutie o kúpe ukazuje, že ste si istí svojou kvalitou navyše dávajú vašej marketingovej stratégii prehľadnosť. Demo video ideálne pre vstupné stránky produktu.

Získajte viac informácií o tom, ako môže demo video produktu zvýšiť váš predaj, zavolajte nám a uvidíte ako vám môžeme pomôcť.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody animovaného videa:

Ako predávať vaše výrobky pomocou demo videa?
Vaše demo video spája dokonale predaj a marketing tak aby jasne dokázalo, ako pútavo váš produkt pracuje - dokazujúc jeho hodnotu a dáva značke dôveryhodnosť.


Najlepšie funguje v mieste konverzie, kvalitné video demo produktu sa tiež bežne používa na podporu spustenia produktu. Ako súčasť vašej stratégie sociálnych médií zvyšuje návštevnosť webových stránok a zvyšuje predajné potenciály tým, že vytvára zvedavosť.


Pridajte živú akciu, posúvajte grafiku a videozáznamy na zvýšenie vplyvu, kondenzujte komplexné koncepty a zvýraznite špeciálne funkcie. Vyhodnoťte video, ktoré chcete používať v iných fázach marketingovej kampane a prispôsobte ho tak, aby vyhovovalo vášmu cieľovému trhu.


Výhody demo videí produktov pre vašu spoločnosť:
Demo produktu môže zvýšiť počet konverzií až o 80% na vstupných stránkach - rieši otázky a zobrazuje hodnoty vašich produktov. V dôsledku toho ponúka vynikajúcu návratnosť investícií.


Vaše demo video stimuluje záujem a súčasne poskytuje dôkaz o tom, že váš produkt je riešením problému vášho zákazníka. Poskytuje všetky informácie, ktoré potrebujú na to, aby urobili svoje rozhodnutie o nákupe, a to poučným a transparentným spôsobom. Štatistiky ukazujú, že 52% zákazníkov cíti po výkone videoklipov pohodlnejšie nakupovanie - a predstavenie videa na vašich stránkach vám prináša silnú konkurenčnú výhodu.


Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.