Loading...

Vysvetľujúce tréningové videá

 

90% informácií, ktoré dostanete v mozgu sú vizuálne a spracovávajú sa 60 000 krát rýchlejšie ako samotný text. V dôsledku toho sú školiace videá vysoko efektívnym spôsobom vzdelávania zamestnancov, poskytovania detailných informácií zákazníkom a rozvíjania vedomostí o produktoch a službách.

Vaše vzdelávacie video nielenže informuje, ale aj zvyšuje výkonnosť zamestnancov a zákazníkov. Je podrobnejšie ako vysvetľujúce video, zameriava sa na konkrétny predmet - a je špeciálne prispôsobené na účely školenia a rozvoja.

Ak chcete vytvoriť silné tréningové video pre svojich zamestnancov alebo zákazníkov, zavolajte nám.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody tréningového videa:

Tréningové videá pre zamestnancov, zákaznícke služby a ďalšie.
Vzdelávacie videá udržiavajú školenia a vývoj zamestnancov konzistentné. Použite video tutoriály na vzdelávanie zamestnancov o bezpečnosti pracoviska, poskytnite im lepšie vedomosti o produktoch, alebo vzdelávajte zákazníkov aby ste ich naučili nové zručnosti a zlepšili motivácie.


Tréningové videá tiež poskytujú vašim zákazníkom dôkladné znalosti, ktoré potrebujú na rozhodnutie o nákupe. Ukazujú, aká môže byť trvalá hodnota vygenerovaná z vašich produktov a služieb, čo zvyšuje pravdepodobnosť, že si vás opäť vyberie.


Je ideálne pre koncové štádiá zákazníckej cesty, aby sa uľahčila lojálnosť medzi divákmi, ktorí už poznajú vašu značku. Kombinácia štýlov vo vašich tréningových videách, ako napríklad 2D a 3D animácia, infografika, hovoriace tváre a pohybová grafika pomáha udržať vaše cieľové publikum aktívne zapojené.


Tréningové videá - výhody pre vašu firmu
Vyššia odborná príprava a rozvoj zamestnancov pomáha zvyšovať lojalitu zamestnancov, čo má pozitívny vplyv na produktivitu. Jednoducho prístupné on-line video, znižuje rozsiahle náklady na školenie, znižuje požiadavku na cestovné náklady, učiteľov a prenájom priestorov.


Rovnako zdieľanie hĺbkových poznatkov online zlepšuje skúsenosti zákazníkov a zvyšuje zadržiavanie pozornosti a predaj. Tlak na zákaznícky servis sa znižuje, pretože váš obsah videa zodpovie otázky. Rozhodnutie zákazníka nakupovať od vašej firmy sa stáva oveľa jednoduchšie.


Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.