Loading...

Video prípadové štúdie

 

Video prípadové štúdie

Pochopenie videozáznamov prípadových štúdií.
73% zákazníkov využíva video prípadové štúdie na rozhodnutie o nákupe, čo z nich robí silný marketingový nástroj. Podobne ako u videí s obsahom, využívajú perspektívy zákazníkov, ktoré pomáhajú zvýšiť tvorbu potenciálov na internete a zvýšiť povedomie o značke.

Vaša video prípadová štúdia zdokonaľuje vašu najlepšiu prácu a poskytuje podrobnú a pútavou analýzu vašich produktov a služieb. Vaše cieľové publikum vidí, ako vaše riešenie vyriešilo problém iného zákazníka a rozvíja dôveru vo vašu firmu.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody video prípadových štúdií:

Ukážte svoje obchodné úspechy pomocou video prípadovej štúdie.
Vaša video prípadová štúdia funguje ako dôkaz toho, že vaše produkty a služby sú cenené a dôveryhodné vašim cieľovým trhom. Odpovedá na dôležité otázky a podporuje kľúčové posolstvá vašej marketingovej stratégie.


Je ideálne na vstupnej stránke produktu, keď je pravdepodobné, že divák zváži možnosti nákupu. Dobre štruktúrovaná video prípadová štúdia so scenárom podporuje konverziu a odpovede na otázky zákazníkov, pričom pridáva dôveryhodnosť vašej značke a marketingovej kampane.


Vylepšenie vášho videoobsahu pomocou animácie alebo infografiky pomáha zvýšiť angažovanosť a sprostredkovať jedinečnú ponuku predaja. Prípadne ho môžete použiť ako odporúčanie pre zákazníka, propagačné video alebo video pridať na stránky sociálnych médií.


Videozáznamy z prípadových štúdií - budovanie dôvery vo vašu značku.
Sú dôveryhodné, presvedčivé a ukazujú cieľovému publiku, že vaše produkty pracujú v praxi, s využitím scenárov v reálnom živote a odporúčaní zákazníkov na posilnenie správy získate silný marketingový nástroj.


Ďaľším veľkým prínosom je, že získate prehľad o tom, čo vaši zákazníci majú a nemajú radi o vašich produktoch. Analýza vám umožňuje vylepšiť budúce marketingové kampane s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky.


Získajte viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť osláviť vašu najnovšiu a najväčšiu prácu s videozáznamov prípadových štúdií. Zavolajte nám dnes.


Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.