Loading...

Vysvetľujúce videá

 

Čo sú vysvetľujúce videá?
Vysvetľujúce video urobí presne to, čo hovorí - vysvetľuje to. Je to trh s vizuálnym marketingom, ktorého cieľom je ukázať zákazníkom, ako váš produkt alebo služba vyriešia jeho problém a ešte vytvárajú viac predajov pre vaše podnikanie.

Vysvetľujúce videá pomocou kombinácie predajných a marketingových techník pomáhajú vzdelávať zákazníkov. Zjednodušujú dokonca zložité koncepty, odstraňujú všetku neistotu z rovnice a zvyšujú pravdepodobnosť nákupu. Použite ich na vylepšenie značky, budovanie dôvery a poskytovanie neoceniteľných informácií.

Ak chcete propagovať svoju firmu s vysvetľujúcim videom a začať zvyšovať návštevnosť stránok, potenciálnych zákazníkov a predaj, kontaktujte nás dnes.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Mám záujem


Výhody vysvetľujúceho videa:

Použitie vysvetlujúcich videí na zvýšenie povedomia o značke.
Vysvetľujúce video môže byť začlenené do akejkoľvek fázy vášho marketingového plánu. Transformuje potenciálnych zákazníkov do aktívnych predajov, môže sa opätovne používať pre značkový obsah a dáva vášmu podniku výraznú konkurenčnú výhodu.


Pomocou videa môžete zvýšiť predaj na webe, či vstupnej stránke produktu, zvýšiť interakciu na vašich sociálnych médiách a ako trailer na vašom YouTube kanále. Stručne povedané, je to všestranný spôsob riadenia návštevnosti vašich stránok a vytváranie príjmov.


Existuje niekoľko vysvetľujúcich štýlov, vrátane: animovaného vysvetľujúceho videa, tabuľky, hlasovej prezentácie alebo prezentácie a živého natáčania videa. Pomôžeme vám vybrať, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám.


Vysvetľujúce video môže byť rozdiel medzi neformálnym záujmom a aktívnou konverziou. Môže tiež znížiť tlak na oddelenie služieb zákazníkom a poskytnúť odpovede na otázky vašich zákazníkov.


Jednoduché zdieľanie a jednoduché pochopenie vysvetľujúceho videoobsahu maximalizuje vašu obchodnú expozíciu a zároveň prináša značné výhody pre SEO. Pomáha vám objasniť a propagovať vaše produkty a služby a súčasne preukázať vaše odborné znalosti cieľovému publiku.

Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.