Loading...

YouTube video vo vašom marketingu

 

Čo je to produkcia YouTube videa?
Videá YouTube sú v podstate rovnaké ako ostatné videá. Rozdiel je v tom ako bude verzia YouTube spracovaná v post-produkcii, aby využila interaktivitu poskytovanú v rámci videa - anotácie YouTube a prepojenia na ktoré môže divák kliknúť. Tieto sú viazané na propagačné kampane a kľúčové správy, ktoré odosielate.


Druhý rozdiel sa týka toho, ako sa video zobrazuje na stránkach YouTube. To znamená, že informácie, ktoré poskytujete informujú vyhľadávače o čom je video. Je dôležité aby video a kanál YouTube boli správne nastavené a optimalizované tak aby ich našli vo vyhľadávačoch a boli zamerané na cieľové publikum.


Získajte viac informácií o službe YouTube video. S našimi marketingovými službami videá YouTube fungujú najlepšie v rámci optimalizovaného a pravidelne aktualizovaného kanála. Každé video by malo byť spojené s ostatnými. Samotný kanál YouTube by mal osloviť iné videá, ktoré sa dotýkajú rovnakých predmetov a zobrazuje ich vo vybraných zoznamoch videí YouTube.


V celom svojom sociálnom mediálnom videu môžu byť vyskakovacie okná a grafika upravené tak, aby upútali pozornosť divákov, chytili ich záujem a nasmerovali ich na iné videá, iné sociálne kanály alebo ich nasmerovali na vaše webové stránky.


Mám záujem


Výhody You Tube videa:

Výhody YouTube video marketingu.
Služba YouTube je druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom na svete a videá sa stávajú jedným z dominantných marketingových nástrojov typu bang-for-buck (hodnota platby za „babku“). Bez ohľadu na to, či zobrazujete propagačné videá, vysvetľujete videá alebo videá zákazníckych služieb, musíte byť na YouTube.


Služba YouTube prichádza s analytickými informáciami, ktoré vám povedia o tom, kto sú vaši diváci a o čo sa zaujímajú. Tieto metriky pokrývajú viac než len márne miery názorov, ale ako dlho ľudia sledovali, aké boli ich obľúbené kúsky a ďalšie. Tieto poznatky sú skvelé na to, aby ste určili ďalší obsah na základe toho o čo sa zaujímajú vaši diváci.


Zvýšte svoj online vplyv a prítomnosť sociálnych médií prostredníctvom našich produkčných a marketingových služieb v službe YouTube. Zavolajte nám a ukážte v čom vám môžeme pomôcť.


Video marketing obsahuje:

Animované videá
Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
Video s hovoriacou tvárou
Propagačné video
Firemné video
Video záznamy – hodnotiace videá
Vysvetľujúce videá
Video prípadové štúdie
Vysvetľujúce tréningové videá
Produktové videá (demo)
YouTube video


Adresa
Malinovského 243 916 21 Čachtice
Tel.
+421 32 7787 443

Prosím, zadajte meno a priezvisko

Prosím zadajte platný mail

Odkaz by nemal byť prázdny

Pozri mapu Skroluj hore
 All works

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie o novinkách Virtue v súlade s GDPR a vyhlásením o ochrane súkromia.